Google

در این وب سایت


تغذیه و سلامت
رژیم غذایی سالم و تاثیر آن بر سلامت و بهبود بیماری ها - نوع تغذیه و سبک زندگی است که سلامتی پایدار را به ارمغان می آورد

در یک تحقیق بوسیله موسسه پریتیکین آمریکا ، مشخص شد که خون افراد با رژیم غذایی گیاه خواری  ، هشت برابر بیشتر از خون افراد با رژیم غذایی معمولی در مقابل سلول های سرطانی مقاوم است و می تواند سلول های سرطانی در اندام های مختلف بدن را از بین ببرد .

مرکز تحقیق پریتیکن آمریکا در یک تحقیق به ارزیابی عملکرد خون بیماران با  در مبارزه با سرطان در رژیم های غذایی متفاوت پرداختند . آن ها به مردم رژیم های غذایی متفاوتی دادند ، سپس خون آن ها را به ظرف حاوی سلول های سرطانی که در ظرف آزمایشگاهی در حال رشد بودند اضافه کردند و صبر کردند تا ببینند خون کدام گروه ، سلول های سرطانی را بهتر و بیشتر سرکوب می کند . این محققان قبلا نیز دریافته بودند که خون افراد خام گیاه خوار ( وگان ) بسیار کمتر برای رشد سلول های سرطانی مساعد است . البته خون تمام افراد با هر نوع رژیم غذایی ، با سلول های سرطانی مقابله می کند ولی تفاوت اینجاست که خون اشخاصی که تغذیه خام گیاه خواری ( وگان ) دارند ، حدود هشت برابر بهتر با سلول های سرطانی مبارزه می کند .

خون کسانی که رژیم غذایی معمولی آمریکایی دارند رشد سلول های سرطانی را حدود نه درصد ( 9% ) کاهش می دهد ولی وقتی شخصی یک رژیم غذایی گیاهی را به مدت یک سال ادامه دهد خون وی ، رشد سرطان را کاملا متوقف می کند . خونی که در بدن این افراد گیاه خوار وجود دارد ، حدود هشت برابر نیروی بازدارنده بیشتر در رشد سلول های سرطانی را دارد .

 این آزمایش در مورد سرطان پروستات بود ، از رایجترین سرطان ها درمیان مردان ( بعد از سرطان ریه و روده بزرگ ) . در زنان ، رایجترین سرطان ، سرطان سینه و سپس سرطان ریه و روده بزرگ است . محققان پریتیکن ، سعی کردند آزمایش قبلی را برای زنان تکرار کنند . این بار آن ها نمی خواستند یک سال تمام صبر کنند تا تاثیررژیم گیاهی یک ساله را بر رشد سلول های سرطانی ببینند ، پس تصمیم گرفتند ببینند رژیم غذایی تنها دو هفته ای چه تاثیری در این باب خواهد داشت . آن ها در ابتدای آزمایش ، نمونه خونی از زنان گرفتند سپس  از آن ها خواستند که به مدت 14 روز ، رژیم گیاهی مصرف کنند . سپس در انتهای دوهفته ، نمونه خون دوم را مجددا از همان زنان گرفتند . حالا زمان آن رسیده بود که قدرت مبارزه سلول های سرطانی را بر علیه سیستم ایمنی بدن در ابتدا و انتهای این آزمایش با هم مقایسه کنند .  آن ها نمونه های خون ابتدا و انتهی آزمایش را بطور جداگانه بر روی سه نمونه متفاوت سلول های سرطانی سینه ریختند ومشاهده کردند که حتی بعد از این دوره کوتاه مدت گیاه خواری ، قدرت خون در مبارزه با سلول های سرطانی افزایش می یابد و سلول های سرطانی بیشتری بوسیله خون نابود می شوند . تنها بعد از دو هفته گیاه خواری ،همان خونی که قبلا هم در بدن جریان داشت این بار اکنون در مقابل سرطان ، قدرت قابل توجه تری یافته بود.

اکنون قضاوت با ماست . چه نوع خونی می خواهیم در بدنمان جریان داشته باشد و چه کیفیتی از سیستم ایمنی بدن را طالبیم ؟ آیا خونی می خواهیم که در مقابل سلول های سرطانی ، چپ می کند یا خونی می خواهیم که در تمام گوشه کنار بدنمان گردش می کند و قدرت دارد که فعالیت سلول های سرطانی را کند و متوقف کند و آن ها را از بین ببرد .

  ارسال به دوستان از طریق تلگرام    


  در باره گیاه خواری 
  درمان بیماری ها با رژیم تغذیه ای    
  مطالب بیشتر در باره سرطان 


مطالب دیگری از سایت
موضوع : تغذیه در درمان بیماری ها ، گیاه خواری، 
نشانک ها: سرطان،
پیوندها : لینک ویدئو در آپارات،

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه مجاز می باشد
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic